40%

PM194-L597

време

3.600 ден 5.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

PM194-L597

Пол

детски

Материјал на часовник

медицински 316л челик, гума

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

виолетова

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

виолетова

Форма на куќиште на часовник

округло