30%

PM194-L598

време

4.200 ден 5.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

PM194-L598

Пол

детски

Материјал на часовник

медицински 316л челик, гума

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло