SP161-U384

време

4.090 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

AM:PM

Модел

SP161-U384

Пол

детски

Материјал на часовник

гума, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm