29%

SP161-U542

време

2.900 ден 4.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

AM:PM

Модел

SP161-U542

Пол

детски

Материјал на часовник

гума, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm