SP165-G428

време, ден, дата

6.090 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време, ден, дата

Бренд

AM:PM

Модел

SP165-G428

Пол

детски

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

Пластика

Тип на механизам

аналогно-дигитален

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

55 mm

Функција на часовник

време, ден, дата

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

пластика

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црно бела

Боја на ремче

црна, бела

Форма на куќиште на часовник

округло