40%

SP175-G432

време, ден, дата, аларм

3.240 ден 5.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време, ден, дата, аларм

Бренд

AM:PM

Модел

SP175-G432

Пол

детски

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

Пластика

Тип на механизам

дигитален

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

51 мм

Функција на часовник

време, ден, дата, аларм

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

пластика

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

сива

Боја на ремче

сива

Форма на куќиште на часовник

округло