40%

LTP-1314L-8A

дата

1.800 ден 2.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

дата

Бренд

CASIO

Модел

LTP-1314L-8A

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

33 mm

Функција на часовник

дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

18 mm