30%

LTP-1358D-1A

дата

4.200 ден 5.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

дата

Бренд

CASIO

Модел

LTP-1358D-1A

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Упатство за употреба