28%

LTP-1410L-7A2

ден, дата

3.800 ден 5.289 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

ден, дата

Бренд

CASIO

Модел

LTP-1410L-7A2

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

31 mm

Функција на часовник

ден, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло