30%

LTP-E114L-4A2

време

5.600 ден 7.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

CASIO

Модел

LTP-E114L-4A2

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

27 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

кафена/розева

Форма на куќиште на часовник

правоаголно

Ширина на ремче

14 mm