29%

LTP-E315L-7A1

12/24, ден, дата

5.600 ден 7.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24, ден, дата

Бренд

CASIO

Модел

LTP-E315L-7A1

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

12/24, ден, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела/розева

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло