30%

LTP-V002L-1A

дата

2.100 ден 2.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

дата

Бренд

CASIO

Модел

LTP-V002L-1A

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

25 mm

Функција на часовник

дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

12 mm

Упатство за употреба