30%

LTP-V005L-1B/2

време

2.100 ден 2.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

CASIO

Модел

LTP-V005L-1B/2

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

28 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

12 mm