LTP-V300L-4A

12/24, ден, дата

3.790 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24, ден, дата

Бренд

CASIO

Модел

LTP-V300L-4A

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

12/24, ден, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

розева

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

розева

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

14 mm