30%

MTP-1384BL-1A2

ден, дата

4.900 ден 6.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

ден, дата

Бренд

CASIO

Модел

MTP-1384BL-1A2

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

41 mm

Функција на часовник

ден, дата

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло