30%

MTP-E319L-9B

12/24, ден, дата

4.900 ден 6.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

12/24, ден, дата

Бренд

CASIO

Модел

MTP-E319L-9B

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

12/24, ден, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло