19%

AW1520-51E

дата

10.400 ден 12.890 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

дата

Бренд

CITIZEN

Модел

AW1520-51E

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

еко драјв

Големина на куќиште (mm)

45 mm

Функција на часовник

дата

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

22 mm