20%

EM0640-82D

време, 1 diamond

17.800 ден 22.190 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, 1 diamond

Бренд

CITIZEN

Модел

EM0640-82D

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

еко драјв

Големина на куќиште (mm)

31,5 mm

Функција на часовник

време, 1 diamond

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

сафирно

Боја на бројчаник

бисерна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

14 mm