20%

EM0658-87E

време, 1 diamond

35.000 ден 43.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, 1 diamond

Бренд

CITIZEN

Модел

EM0658-87E

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

еко драјв

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време, 1 diamond

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

сафирно

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

9 mm