39%

CO174.05

време, дата, Swarovski crystals

10.400 ден 17.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата, Swarovski crystals

Бренд

COVER

Модел

CO174.05

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време, дата, Swarovski crystals

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

Сафирно стакло

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло