CO174.09

20.490 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време, дата, Swarovski crystals

Бренд

COVER

Модел

CO174.09

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време, дата, Swarovski crystals

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

Сафирно стакло

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло