40%

CO178.02

време, Swarovski Crystals

12.200 ден 20.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, Swarovski Crystals

Бренд

COVER

Модел

CO178.02

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

време, Swarovski Crystals

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

Сафирно стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло