40%

CO178.06

време, Swarovski Crystals

14.100 ден 23.489 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, Swarovski Crystals

Бренд

COVER

Модел

CO178.06

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

време, Swarovski Crystals

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

Сафирно стакло

Боја на бројчаник

бисерна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло