40%

CO178.08

време, Swarovski Crystals

15.600 ден 25.889 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, Swarovski Crystals

Бренд

COVER

Модел

CO178.08

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

време, Swarovski Crystals

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

Сафирно стакло

Боја на бројчаник

бисерна

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

златна

Форма на куќиште на часовник

округло