40%

CO192.02

дата, хронограф

15.400 ден 25.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

дата, хронограф

Бренд

COVER

Модел

CO192.02

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42,5 mm

Функција на часовник

дата, хронограф

Водоотпорност

10 бари

Стакло на часовник

К1 стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло