40%

CO194.02

време, дата

14.100 ден 23.489 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време, дата

Бренд

COVER

Модел

CO194.02

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

Сафирно стакло

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

биколор

Форма на куќиште на часовник

округло