40%

CO196.04

време, дата, месечеви фази, Swarovski Crystals

10.800 ден 17.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата, месечеви фази, Swarovski Crystals

Бренд

COVER

Модел

CO196.04

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време, дата, месечеви фази, Swarovski Crystals

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

К1 стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло