38%

CO198.01

време

9.000 ден 14.490 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

COVER

Модел

CO198.01

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

К1 стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

розева

Форма на куќиште на часовник

округло