40%

CO198.02

време

9.000 ден 14.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

COVER

Модел

CO198.02

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

К1 стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

виолетова

Форма на куќиште на часовник

округло