CO198.04

14.490 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

COVER

Модел

CO198.04

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

К1 стакло

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

виолетова

Форма на куќиште на часовник

округло