DK.1.12367-3

време

4.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

DANIEL KLEIN

Модел

DK.1.12367-3

Пол

женски

Материјал на часовник

челик

Материјал на ремче

челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

златна

Форма на куќиште на часовник

коцка

Ширина на ремче

10 mm