17%

DK.2.MP3PLUS-2

1.400 ден 1.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

ден, дата, календар, штоперка, педометар, сензор за пулс, крвен притисок, спортски активности, аларм, нотификации, bluetooth 4.0

Бренд

DANIEL KLEIN SMART

Модел

DK.2.MP3PLUS-2

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

дигитален

Големина на куќиште (mm)

IPS 0.96 HD

Функција на часовник
Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

плексиглас

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

Црвена

Форма на куќиште на часовник

правоаголно

Ширина на ремче

16мм