DW-019MINI-2

4,190.00 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Застапен во повеќе од 65 земји во светот, со импесивна понуда на повеќе од 1000 модели во повеќе од 1000 бои, Daniel Klein навистина е ексклузивен моден бренд кој со својата политика на високо квалитетни производи и супер прифатливи цени ги заинтригира љубителите на часовници низ целиот свет.
Високо квалитетните модни производи и разновидните колекции, следејќи ги најновите модни трендови му овозможуваат на Daniel Klein огромен креативен придонес во оваа индустрија.

Бренд

DANIEL KLEIN SMART

Модел

DW-019MINI-2

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

дигитален

Големина на куќиште (mm)

TFT 1.3 HD 240*240 екран на допир

Функција на часовник
Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

графитна

Боја на ремче

темна сина

Форма на куќиште на часовник

коцкасто

Ширина на ремче

20 mm