DW-019MINI-3

4,190.00 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

DANIEL KLEIN SMART

Модел

DW-019MINI-3

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

дигитален

Големина на куќиште (mm)

TFT 1.3 HD 240*240 екран на допир

Функција на часовник
Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

Црвена

Форма на куќиште на часовник

коцкасто

Ширина на ремче

20 mm