19%

DW-019MINI-6

3.400 ден 4.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

ден, дата, календар, штоперка, педометар, сензор за пулс, крвен притисок, спортски активности, аларм, нотификации, bluetooth 4.0

Бренд

DANIEL KLEIN SMART

Модел

DW-019MINI-6

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

Кварцен

Вид на механизам

дигитален

Големина на куќиште (mm)

TFT 1.3 HD 240*240 екран на допир

Функција на часовник
Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

розева

Боја на ремче

виолетова

Форма на куќиште на часовник

коцкасто

Ширина на ремче

20 mm