EL121-2514

2.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

ELIXA NAKIT

Модел

EL121-2514

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена