EL126-1760

3.290 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

ELIXA NAKIT

Модел

EL126-1760

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена/златна/бронзена