EL127-9453

2.390 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

ELIXA NAKIT

Модел

EL127-9453

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

златна