EL128-9884

4.590 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

ELIXA NAKIT

Модел

EL128-9884

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена/сива