40%

E114-L464

6.060 ден 10.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

ELIXA

Модел

E114-L464

Пол

женски

Материјал на часовник

медицинскки 316л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

38 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло