40%

E137-L597

време

4.020 ден 6.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ELIXA

Модел

E137-L597

Пол

женски

Материјал на часовник

медицинскки 316л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

33 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

кремаста

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

кремаста

Форма на куќиште на часовник

округло