E139-L612

време

11.390 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ELIXA

Модел

E139-L612

Пол

женски

Материјал на часовник

медицинскки 316л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

сива

Форма на куќиште на часовник

округло