40%

FW18-118

6.060 ден 10.090 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

ESPRIT

Модел

FW18-118

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

биколор

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

16 mm