FW18-140

8.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

ESPRIT

Модел

FW18-140

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

Бела

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm