39%

FW18-90

време

5.700 ден 9.390 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ESPRIT

Модел

FW18-90

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

златна

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

златна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

16 mm