FW18-99

4.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

ESPRIT

Модел

FW18-99

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

Мултиколор

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

16 mm