39%

FW19-115

време

4.500 ден 7.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ESPRIT

Модел

FW19-115

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло