40%

FW19-203

време

4.700 ден 7.790 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ESPRIT

Модел

FW19-203

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло