FW19-21

7.190 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

ESPRIT

Модел

FW19-21

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло