40%

FW19-215

време, дата

4.700 ден 7.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време, дата

Бренд

ESPRIT

Модел

FW19-215

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло